Pasta polerska KEMIPOLISH Fine 1255

Pasty polerskie to najczęściej stosowane preparaty do lakieru. Dobór odpowiedniego produktu z tej kategorii ma bezpośredni wpływ na komfort wykonywanych prac, ale przede wszystkim na precyzję oraz jakość wykończenia danej powłoki. Dlatego też planując prace lakiernicze, niezależnie czy na dużą, czy mniejszą skalę, warto zainwestować w profesjonalny preparat w postaci past polerskich wiodących producentów. Jednym z takich sprawdzonych produktów, który cieszy się licznymi pozytywnymi opiniami, jest Kemipolish Fine 1255.

KUP TERAZ

Pasty polerskie – wysoka skuteczność działania

Pasty polerskie to podstawowe wyposażenie dla każdej osoby, która pragnie zachować na dłużej perfekcyjny wygląd karoserii samochodowej. Poza zapewnieniem głębokiego połysku lakierowanej powłoki wysokiej jakości pasty polerskie stanowią też skuteczną ochronę przed mikrouszkodzeniami i drobnymi zarysowaniami lakieru. W przypadku użycia polerki samochodowej efektywne wygładzenie powierzchni jest wręcz niemożliwe bez zastosowania specjalistycznego preparatu w postaci pasty polerskiej. W porównaniu z innymi produktami te środki do polerki, dzięki obecności różnego rodzaju ścierniw, zapewniają także zwiększoną wydajność przy obróbce polerskiej powierzchni.
Pasty polerskie - sklep

Pasta do lakieru Kemipolish Fine

Wysokowydajna pasta Kemipolish Fine polskiego producenta to nieodzowny produkt do wykonywania wysokiej jakości prac polerskich na lakierowanych powierzchniach. Gwarantuje on nieskazitelny efekt końcowy i rewelacyjne nabłyszczenie powłok lakierniczych zarówno kilkunastoletnich modeli samochodów, jak i nowszych pojazdów. Znajduje on zastosowanie nie tylko przy usuwaniu hologramów i defektów w ramach odświeżenia karoserii, ale także w przypadku mocno zarysowanych czy uszkodzonych powierzchni. Jak wskazują wielokrotnie opinie, Kemipolish Fine 1255 to pasta, która pozwala uzyskać rewelacyjny poziom korekcji lakieru w o wiele krótszym czasie w zestawieniu z pastami polerskimi. Nawet niewielka ilość Kemipolish Fine pozwala na uzyskanie wysokiej jakości nabłyszczenia.

Możliwość użycia pasty polerskiej Kemipolish Fine na sucho bez konieczności rozcieńczania znacznie ułatwia jej stosowanie. Przed użyciem pojemnik należy dobrze wstrząsnąć, a następnie nałożyć pastę na polerowaną powierzchnię lakieru, piankowy pad polerski lub mikrofibrę. Produkt nie pyli, nie brudzi i jest całkowicie bezpieczny przy dłuższym użyciu. Nadmiar pasty należy usunąć za pomocą miękkiej ściereczki. Specjalistyczną pastę do lakieru Kemipolish Fine można używać zarówno przy pracach ręcznych, jak i przy użyciu maszyn mechanicznych. Według zaleceń producenta jeśli chodzi o maszyny rotacyjne do polerki, najlepsze efekty można uzyskać przy zastosowaniu pasty polerskiej oraz futer polerskich KEMIPOLISH. Pasta nadaje się również do renowacji lakieru po polerowania papierem o gradacji aż do P-300. Produkt Kemipolish Fine nie zawiera w składzie żadnych wypełniaczy ani wosku, dzięki czemu bezpośrednio po zakończonych pracach możesz zauważyć realny efekt wykończeniowy.