Pasta polerska KEMIPOLISH KP501 Super Finish

Pasty polerskie to jeden z niezbędnych produktów przy pracach polegających na lakierowaniu i wygładzaniu powierzchni. Dzięki nim jesteś w stanie samodzielnie zapewnić połysk i przywrócić piękny wygląd karoserii Twojego samochodu. Są one także stosowane przez profesjonalistów przy pracach o charakterze blacharsko-lakierniczych w ramach obróbki polerskiej.
KUP TERAZ

Pasty polerskie – niezbędnik przy lakierowaniu

Jeśli zależy Ci na jak najlepszym efekcie końcowym Twoich prac lakierniczych i wykończeniowych oraz wyjątkowym połysku, warto zdecydować się na zakup profesjonalnych produktów w postaci past polerskich. Są to specjalistyczne środki o wszechstronnym zastosowaniu, które pozwolą Ci wyeliminować wszelkie rysy, niedoskonałości i defekty w powierzchni lakierniczej, a także odświeżyć lakier i nadać mu estetyczne wykończenie. Przy ich użyciu jesteś w stanie także usunąć również pozostałości po szlifowaniu papierami wodnymi. Pasty stosowane do obróbki polerskiej stanowią mieszaninę różnych ścierniw. Zapewniają one o wiele większą wydajność przy obróbce powierzchni niż inne środki, co daje efekty w postaci wysokiej jakości nabłyszczenia nawet przy niewielkim użyciu produktu.
Pasty polerskie - sklep

Pasta do lakieru Kemipolish Fine

Pasta polerska KEMIPOLISH Super Finish to profesjonalny produkt sprawdzonej polskiej marki, który służy do polerowania lakierów. Według licznych opinii KEMIPOLISH KP501 Super Finish gwarantuje bardzo dobre wykończenie w krótkim czasie w porównaniu z pastami polerskimi innych producentów. Produkt cechuje wysoka wydajność przy polerowaniu nawet najbardziej wymagających powierzchni. KEMIPOLISH Super Finish jest w stanie usunąć nawet najmniejsze rysy oraz hologramy. Dzięki właściwościom mikroczyszczącym pasta zapobiega również powstaniu mikrokorozji w czasie wykonywania prac polerskich, co sprawia, że jest całkowicie bezpieczna.

Pasta polerska KEMIPOLISH Super Finish nadaje się zarówno do obróbki polerskiej starszych, jak i nowych powłok lakierniczych. Użycie pasty KEMIPOLISH Super Finish jest wyjątkowo intuicyjne. Dzięki temu w krótkim czasie można osiągnąć głęboki połysk każdej powierzchni. Produktu należy używać na sucho, a po zakończeniu polerowania wystarczy usunąć resztki pasty miękką ściereczką z mikrofibry. Przy użyciu produktu zaleca się stosowanie piankowych lub wełnianych padów polerskich, dla zapewnienia jak najbardziej zadowalającego efektu połysku.

Wysokowydajna pasta wykończeniowa KEMIPOLISH Super Finish jest przeznaczona nie tylko do polerowania ręcznego, ale możesz ją stosować także na maszynach pneumatycznych, elektrycznych i rotacyjnych. Dla zwiększenia efektu połysku oraz w celu zabezpieczenia polerowanej powierzchni przed zabrudzeniem po użyciu pasty KEMIPOLISH Super Finish producent zaleca naniesienie środka zabezpieczającego z linii KEMIPOLISH.

Pasta polerska KEMIPOLISH Super Finish nie zawiera w swoim składzie żadnych środków konserwujących, wypełniaczy, wosku ani silikonów. Dzięki temu jest bezwonna i bezpieczna przy dłuższym stosowaniu.